< návrat zpět

Diskusní fórum


Téma: UNIKÁTNÍ GALERIE rss

Zaslal/a icon 24.6.2010 15:32

Jak se vám líbí unikátní galerie stromů? Čím vás překvapila? Zaujal vás některý se stromů? Jak jí hodnotíte? .....a další komentáře.....


,

Bohužel mne nutnost registrovat se před vstupem do galerie odradila od dalšího prohlížení stránek.
Proč je to tak komplikované?

icon ,

Dobrý den, celé stránky jsou volně přístupné. Do unikátní galerie je prozatím vstup pouze po přihlášení. Ukáže-li se to jako nadbytečné, bude bude vstup do ní zjednodušen. Důvodem je ochrana vkládaných fotek. V současné době je tedy nutné, se před prvním přihlášením do ní na stránky nejprve registrovat. To obnáší pouze zadání vašeho jména, hesla a kontaktního emailu (se kterým nebude nijak nakládáno). Věřím, že tento kratičký úkon nikoho nezatíží a domnívám se, že podívat se do galerie, která nabízí nejen spoustu fotek, ale i přesnou lokaci jednotlivých stromů a další informace k nim stojí určitě za shlédnutí. Příjemnou podívanou!

icon ,

Na základě přání návštěvníků a zjednodušení procesu návštěvy celých stránek je od dnešního dne nutnost přihlášení do Unikátní galerie pozastavena 9 . Těším se na vaše reakce nejen na galerii, ale i celé stránky.


Novinky

Písničky o stromech - přidány nové

Rádi si poslechnete pěknou hudbu k tématu? Tak písničky o stromech jsou tu přímo pro vás.

Databáze významných stromů Prahy

Znáte Lípy republiky nebo Lípy svobody v Praze? Znáte významné stromy Prahy? Pojďte se podívat na některé z nich!

Tip na originální dárek - kniha Pozoruhodné stromy Prahy

Právě vyšla kniha přibližující příběhy památných a významných stromů Prahy. Najdete v ní mnoho tipů kam vyrazit do pražské přírody vč. nejkrásnějších vycházek za pražskými stromy. Knihu můžete získat v distribuční síti knihkupectví či přes tento web. Příjemné čtení!

Uživatel

Anketa

Máte na území vaší obce/městské části památný strom nebo jejich skupinu?
Počet hlasů: 100

TOPlist